Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Plungės apylinkės teismas
lt
En

Gyventojų priėmimas

GYVENTOJŲ PRIĖMIMO LAIKAS
 
Teisėja, laikinai einanti teismo pirmininko pareigas, Aušra Volskytė, gyventojus priima Plungės apylinkės teismo Plungės rūmuose.
Gyventojai priimami trečiadieniais nuo 10.00 val. iki 11.00 val.
 
Būtina išankstinė registracija. Registracija vykdoma telefonu (8448) 71964, elektroniniu paštu plunges.apylinkes@teismas.lt arba atvykus į Plungės apylinkės teismo Plungės rūmus.
 

BENDRAVIMO SU TEISĖJU, LAIKINAI EINANČIU TEISMO PIRMININKO PAREIGAS, REKOMENDACIJOS

Registruodamiesi pokalbiui, nurodykite Jums rūpimus klausimus ir pageidaujamą pokalbio temą.

Atkreipiame dėmesį, kad teismo pirmininko galimybės atsakinėti į klausimus ir bendrauti ribas nustato Teismų įstatymas bei Teisėjų etikos kodeksas. Pagal Teismų įstatymą teismo pirmininkas yra atsakingas už administravimo teisme organizavimą ir priežiūrą, o asmenų skundus jis gali tirti tik tiek, kiek jie susiję su teisėjų neprocesiniais veiksmais, nesusijusiais su teisingumo vykdymu. Teismo pirmininkas negali kištis į bylų nagrinėjimą ir nurodyti kitiems teisėjams, kaip nagrinėti ir spręsti bylas, negali daryti įtakos bylų eigai ir baigčiai, nes taip būtų pažeistas konstitucinis teisėjų nepriklausomumo principas. Be to, Teisėjų etikos kodeksas teismo pirmininkui, kaip ir bet kuriam kitam teisėjui, draudžia reikšti išankstinę nuomonę nagrinėjamų bylų klausimais, konsultuoti asmenis teisiniais klausimais įstatymų nenumatytais atvejais, svarstyti nagrinėjamą bylą su proceso dalyviais ne teismo proceso metu, viešai pasisakyti apie kitų teisėjų nagrinėjamas bylas.