Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Plungės apylinkės teismas
lt
En

Gyventojų priėmimas

 
TEISMO PIRMININKO, PIRMININKO PAVADUOTOJO PRIĖMIMO LAIKAS
 
Teismo pirmininkas asmenis Plungės apylinkės teismo Plungės rūmuose priima pirmadieniais nuo 14 val. iki 15 val., esant galimybei - kitu ne priėmimo laiku Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmuose.
 
Teismo pirmininko pavaduotojas asmenis Plungės apylinkės teismo Plungės rūmuose priima trečiadieniais nuo 8 val. iki 9 val., esant galimybei - kitu ne priėmimo laiku.
 
Būtina išankstinė registracija, ne vėliau kaip dieną iki priėmimo, telefonu (8448) 71964, (8445) 78592 arba elektroniniu paštu plunges.apylinkes@teismas.lt, arba atvykus į Plungės apylinkės teismo Plungės rūmus.
 
 

BENDRAVIMO SU TEISMO PIRMININKU REKOMENDACIJOS

Registruodamiesi pokalbio, kad bendravimas su teismo pirmininku vyktų kuo sklandžiau, nurodykite Jums rūpimus klausimus ir pageidaujamą pokalbio temą.

Atkreipiame dėmesį, kad teismo pirmininko galimybės atsakinėti į klausimus ir bendrauti ribas nustato Teismų įstatymas bei Teisėjų etikos kodeksas. Pagal Teismų įstatymą teismo pirmininkas yra atsakingas už administravimo teisme organizavimą ir priežiūrą, o asmenų skundus jis gali tirti tik tiek, kiek jie susiję su teisėjų neprocesiniais veiksmais, nesusijusiais su teisingumo vykdymu. Teismo pirmininkas negali kištis į bylų nagrinėjimą ir nurodyti kitiems teisėjams, kaip nagrinėti ir spręsti bylas, negali daryti įtakos bylų eigai ir baigčiai, nes taip būtų pažeistas konstitucinis teisėjų nepriklausomumo principas. Be to, Teisėjų etikos kodeksas teismo pirmininkui, kaip ir bet kuriam kitam teisėjui, draudžia reikšti išankstinę nuomonę nagrinėjamų bylų klausimais, konsultuoti asmenis teisiniais klausimais įstatymų nenumatytais atvejais, svarstyti nagrinėjamą bylą su proceso dalyviais ne teismo proceso metu, viešai pasisakyti apie kitų teisėjų nagrinėjamas bylas.