Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Plungės apylinkės teismas
lt
En

Komisijos ir darbo grupės

Antikorupcinė komisija, sudaryta Plungės apylinkės teismo pirmininko 2020 m. rugsėjo 2 d. įsakymu Nr. V-44 (Teismo pirmininko 2021-01-06 įsakymo Nr. V-5 ir 2021-05-12 įsakymo Nr. V-55 redakcijos) :

Komisijos pirmininkas – Aušra Barškietytė, teisėja.

Komisijos nariai:

Marius Slavinskis, Plungės rūmų teisėjo padėjėjas;

Laura Maciutė, Kretingos rūmų teisėjo padėjėja;

Povilas Žvirblis, Skuodo rūmų teisėjo padėjėjas;

Lina Buterlevičienė, Plungės rūmų teisėjo padėjėja;

Sandra Valackonienė, Palangos rūmų teisėjo padėjėja. 

 

 

 

 

Daiktinių įrodymų sunaikinimo komisija, sudaryta Plungės apylinkės teismo pirmininko atitinkamai 2018 m. gegužės 23 d. įsakymu Nr. V-50 ir 2019 m. vasario 26 d. įsakymu Nr. V-19:

 

Plungės rūmuose:

Komisijos pirmininkė – Giedrė Sorkienė, Teismo raštinės skyriaus Plungės rūmų Raštinės biuro raštinės darbuotoja.

Komisijos nariai:

Alina Stalaučinskienė, Teismo raštinės skyriaus Plungės rūmų Raštinės biuro vyresnioji specialistė;

Artūras Žilinskas, Ūkio skyriaus ūkvedys-vairuotojas.

 

Kretingos rūmuose:

Komisijos pirmininkė – Eglė Žakaitytė-Venckūnienė, Teismo raštinės skyriaus Kretingos rūmų Raštinės biuro vedėja.

Komisijos nariai:

Dalė Merčaitienė, Teismo raštinės skyriaus Kretingos rūmų Raštinės biuro raštinės darbuotoja;

Vidas Karnatka, Ūkio skyriaus ūkvedys-vairuotojas.

 

Palangos rūmuose:

Komisijos pirmininkė – Vida Vaičikauskaitė, Teismo raštinės skyriaus Palangos rūmų Raštinės biuro vedėja.

Komisijos nariai:

Leokadija Vaitilavičienė, Teismo raštinės skyriaus Palangos rūmų Raštinės biuro vyresnioji specialistė;

Tomas Gvažiauskas, Ūkio skyriaus ūkvedys-vairuotojas.

 

Skuodo rūmuose:

Komisijos pirmininkė – Diana Samoškienė, Teismo raštinės skyriaus vedėja.

Komisijos nariai:

Aušra Zubaitė, Teismo raštinės skyriaus vyresnioji specialistė;

Miervaldas Kadagis, Ūkio skyriaus ūkvedys-vairuotojas.

 

 

Materialinių vertybių nurašymo komisija, sudaryta Plungės apylinkės teismo kanclerio 2018 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. V-155:

Komisijos pirmininkė – Viktorija Bružaitė, Teismo kanclerio tarnybos teismo administracijos sekretorė.

Komisijos nariai:

Ilona Milierienė, Teismo kanclerio tarnybos vyresnioji specialitė (finansininkė);

Genovaitė Brauklienė, Teismo raštinės skyriaus Plungės rūmų Raštinės biuro vedėja.

 

  

Specialiosios ekspertų komisijos funkcijos Plungės apylinkės teismo pirmininko 2018 m. lapkričio 5 d. įsakymu Nr. SV-9 pavestos Plungės apylinkės Teismo raštinės skyriaus vedėjai Dianai Samoškienei.

 

 

Darbo tarybos rinkimų komisija, sudaryta Plungės apylinkės teismo pirmininko 2019 m. balandžio 15 d. įsakymu Nr. V-33:

Lina Buterlevičienė, Plungės rūmų teisėjo padėjėja;

Jolanta Vaitkuvienė, Archyvo skyriaus vedėja;

Viktorija Bružaitė, teismo administracijos sekretorė.

 

 

Nuolatinė Plungės apylinkės teismo karjeros valstybės tarnautojo - Teismo kanclerio pareigose dirbančio asmens veiklos vertinimo komisija:

Komisijos pirmininkė - Eglė Žakaitytė-Venckūnienė, Teismo raštinės skyriaus

                                         Kretingos rūmų Raštinės biuro vedėja.

Komisijos nariai:

Skaistė Sadonytė, Teismo pirmininko padėjėja;

Marius Slavinskis, Plungės rūmų teisėjo padėjėjas;

Renatas Repčinskas, Palangos rūmų teisėjo padėjėjas;

Laura Maciutė, Kretingos rūmų teisėjo padėjėja;

Komisijos sekretorius - Rimas Bužas, Teismo kanclerio tarnybos vyriausiasis specialistas.

 

 

Nuolatinė Plungės apylinkės teismo karjeros valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo komisija:

Komisijos pirmininkas - Rolandas Gyvis, Plungės rūmų teisėjo padėjėjas.

Komisijos nariai:

Diana Samoškienė, Teismo raštinės skyriaus vedėja;

Veronika Andruškaitė, Plungės rūmų teisėjo padėjėja;

Dovilė Godelytė, Vyriausioji specialistė (teismo psichologė);

Violeta Lengvinienė, Kretingos rūmų teisėjo padėjėja.

Komisijos sekretorė - Viktorija Bružaitė, Teismo kanclerio tarnybos teismo administracijos sekretorė.