Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Plungės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Teismas dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“

Teismas dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“
2021-01-13

Sausio 13-ąją dar kartą vieni kitiems priminėme ir naujai iškėlėme tuos idealus bei vertybes, kurios prieš 30 metų atvedė ginti Lietuvos televizijos ir radijo, televizijos bokšto, Atkuriamojo Seimo ir kitų nepriklausomos valstybės gyvavimui bei žmonių laisvei svarbių institucijų.

1991-ųjų pradžios įvykiai sutelkė žmones, leido pasijusti ir būti tikrai vieninga ir brandžia bendruomene. Būti tauta, kuri mirtinos grėsmės akivaizdoje yra pasiryžusi apginti savo Laisvę, aukotis ir nepasiduoti. Tikėkime, kad tos kartos žmonės ir užaugusi nauja Lietuvos piliečių karta savo širdyse išsaugos šias svarbias vertybes.

Sausio 13-oji tapo istorija, kurios atminimo neužklojo laiko dulkės. Plungės apylinkės teismo kolektyvas žvakės liepsna ir atsiminimais pareiškė pagarbą visiems Laisvės kariams gynėjams, Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgoms ir lenkia galvą prieš visus žuvusiuosius. Tikime, kad jų atminimas mus stiprins ir teiks drąsos ištikimai žengti Lietuvos kūrybos keliu.

Šį rytą Plungės, Palangos, Skuodo ir Kretingos rūmai prisijungė prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, pastatų languose uždegdami iniciatyvos simbolį žvakę.

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
Kontaktai žiniasklaidai:
Skaistė Sadonytė
Plungės apylinkės teismo pirmininko padėjėja
Tel. 8 445 78592, 8 675 62447 
El. p. skaiste.sadonyte@teismas.lt 
https://plunges.teismai.lt

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}