Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Plungės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Susitikimas su Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėju bibliotekoje

Susitikimas su Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėju bibliotekoje
2018-12-03

2018 m. lapkričio 30 d. Plungės miesto gyventojai turėjo unikalią progą susitikti ir pabendrauti su Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėju Gediminu Sagačiu, kuris paprastai ir aiškiai papasakojo apie teisėjo darbo kasdienybę.

Teisėjas, kuris yra kilęs iš Plungės, susirinkusiems susitikimo dalyviams papasakojo kokia yra teismų sistema, kaip tampama teisėju, kaip teisėjams yra paskiriamos bylos, kokias bylas nagrinėja apylinkių ir apygardų teismai. Taip pat labai įdomu buvo klausytis ir pasakojimų apie teisėjo nagrinėtas įdomiausias bylas.

Susitikime taip pat dalyvavo Plungės apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Vaidas Gasiūnas, bei kiti šio teismo teisėjai.

Renginio pabaigoje teisėjas Gediminas Sagatys Plungės rajono savivaldybės viešajai bibliotekai padovanojo keletą savo knygų bei vieną iš naujausių knygų apie Lietuvos teismus "Lietuvos teismų istorija ir dabartis".

Kadangi  toks renginys Lietuvoje organizuojamas antrus metus iš eilės, todėl tikėtina, jog tai taps prasminga Lietuvos teismų tradicija.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Plungės apylinkės teismas
Teismo kancleris Juozas Kaminskas
Tel. (8 448) 54 767
El. p. plunges.apylinkes@teismas.lt

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}