Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Plungės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Palangos rūmuose suformuotas teisėjų padėjėjų kolektyvas

Palangos rūmuose suformuotas teisėjų padėjėjų kolektyvas
2021-09-13

Teismo Palangos rūmuose suformuotas galutinis teisėjų padėjėjų kolektyvas. Šiandien yra pirmoji diena, kai kartu dirba visi keturi teisėjų padėjėjai.

Ugnė Vilčinskaitė, Gabrielė Klišmontaitė ir Renatas Repčinskas Palangos rūmuose pradėjo dirbti tik šių metų vasarą, tad skaičiuoja pirmuosius savo darbo mėnesius mūsų kolektyve. Du iš šių padėjėjų jau turi darbo patirties teisme: Sandra Valackonienė Palangos rūmuose dirba nuo praėjusių metų (iki tol teisėjo padėjėjo pareigas užėmė Kretingos rūmuose), Renatas Repčinskas dirbo Vilniaus apygardos administraciniame teisme, užėmė teisininko, teisėjo padėjėjo pareigas.

Naujokams skaičiuojant pirmąsias darbo savaites ir pirmuosius mėnesius teisme, kaip niekada svarbu suteikti jiems visokeriopą pagalbą. Teismo pirmininkas nuolat aplanko, rengia susitarimus su Palangos rūmų padėjėjais, savo įsakymu paskyrė už naujokų adaptaciją ir pagalbos teikimą jiems atsakingus asmenis, taip pat paskirti nuolatiniai naujokų kuratoriai.

Visi teisėjų padėjėjai sulaukia ženklios pagalbos iš Palangos rūmų teisėjų, kilus neaiškumų, drąsiai į juos kreipiasi, teisėjai su savo padėjėjais dalinasi gerąja praktika ir palaiko pozityvius ir rezultatyvius darbo santykius. Bendravimu ir bendradarbiavimu su teisėjais pasidžiaugė ne tik patys valstybės tarnautojai, bet ir šiandien Palangos rūmuose apsilankęs teismo pirmininkas Erikas Jurgutis. Su teisėjų padėjėjais teismo pirmininkas aptarė kasdienio darbo organizavimą, pristatė pagrindines įstaigos aktualijas ir teismų sistemos naujoves, priminė, kad padėjėjai bet kuriuo metu drąsiai į jį gali kreiptis visais klausimais. Džiugina tai, kad visi trys naujokai: Ugnė, Renatas ir Gabrielė, taip pat jau seniau teisme dirbanti padėjėja Sandra yra yra motyvuoti, imlūs ir pozityvumu trykštantys valstybės tarnautojai, kurie, tikimasi, po kelerių metų taps kvalifikuotais teisėjais.

Džiaugiamės ir didžiuojamės naujaisiais savo kolektyvo nariais ir visu Palangos bei kitų rūmų kolektyvu!

***       

Plungės apylinkės teismas teisėjų padėjėjams ir kitiems darbuotojams suteikia visas galimybes kelti kvalifikaciją ir ugdyti teisėjo darbui reikalingas kompetencijas. Šiuo metu teisėjo egzaminams ruošiasi 4 įstaigos teisėjų padėjėjai. Artimiausiu metu Palangos rūmų kolektyve tikimasi sulaukti ketvirto teisėjo, kiek žinoma, atranka į laisvas Palangos, Kretingos ir Plungės rūmų teisėjų vietas vyks vienu metu.

Praėjusį pirmadienį teismo pirmininkas taip pat organizavo pasitarimą Palangos rūmuose, bendravo su teisėjais ir teisėjų padėjėjais, kitais įstaigos darbuotojais. Šią savaitę taip pat planuojamas teismo pirmininko ir Skuodo rūmuose dirbančių kolektyvo narių pasitarimas. 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
Kontaktai žiniasklaidai:
Skaistė Sadonytė
Plungės apylinkės teismo pirmininko padėjėja
Tel. 8 445 78592, 8 675 62447 
El. p.
skaiste.sadonyte@teismas.lt 
https://plunges.teismai.lt

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}