Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Plungės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Kviečiame susipažinti su Teismo 2020 metų veikos ataskaita

Kviečiame susipažinti su Teismo 2020 metų veikos ataskaita
2021-03-31

Praėję metai dėl COVID-19 apribojimų pakoregavo įstaigų darbo tvarką ir visuomenės gyvenimą. Karantino iššūkiai pakoregavo Plungės apylinkės teismo darbą, tačiau veiklos nesustabdė: posėdžiai buvo organizuojami nuotoliniu būdu, nesant galimybės užtikrinti teismo proceso dalyvių dalyvavimo teismo posėdyje nuotoliniu būdu, teismo posėdžių salėse buvo rengiami būtini ir neatidėliotini teismo posėdžiai, lankytojai teisme tiesiogiai nebuvo aptarnaujami, tačiau konsultacijos teiktos nuotoliniu būdu (telefonu, elektroniniu paštu).

Teismo pirmininko įsakymais nuolat, atsižvelgiant į aktualijas, buvo tobulinamas Teismo veiklos organizavimas karantino metu, pasitvirtinome darbuotojų nuotolinio darbo tvarką, sėkmingai vykdėme atrankas į laisvas pareigybes, atlikome kitus darbus, užtikrinančius sklandžią teismo veiklą.

Atsižvelgiant į kandidatų, pateikiančių dokumentus dalyvauti Teismo skelbiamuose konkursuose į valstybės tarnautojo pareigas, kiekį, Teismas turi gana patrauklaus darbdavio įvaizdį. Tai džiugina, tačiau ir toliau ieškome galimybių tobulėti, 2020-aisiais atlikome Teismo mikroklimato tyrimą, naujai įdarbintiems asmenims paskiriame kuratorius, tobuliname vidaus kontrolę. Galime pasidžiaugti, kad 2020-aisiais Teismo kolektyve pradėjo dirbti du nauji teisėjai: Žilvinas Jaraminas ir Aušra Barškietytė.

2020-ieji pasaulyje buvo permainų metai. Atlikome daugybę įvairiausių darbų, kurių apibendrinimą perkėlėme į ataskaitos puslapius. Kviečiame visuomenę susipažinti su Teismo 2020 metų veiklos ataskaita.

 

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}