Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Plungės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Į PENSIJĄ IŠLYDĖTA ILGAMETĖ TEISĖJA ALDONA BURBIENĖ

Į PENSIJĄ IŠLYDĖTA ILGAMETĖ TEISĖJA ALDONA BURBIENĖ
2021-02-01

Pirmąją vasario mėnesio dieną į užtarnautą pensiją išlydėta Plungės apylinkės teismo teisėja Aldona Burbienė. Šešiasdešimt penkerių metų jubiliejų pasitikusi teisėja teisingumą vykdė beveik dvidešimt septynerius metus – nuo 1994 metų birželio mėnesio.

Teismo pirmininkas Erikas Jurgutis viso kolektyvo vardu išreiškė teisėjai padėką ir pagarbą už sąžiningą ir kruopštų pareigų atlikimą, akcentavo, kad teisėjos profesinė kompetencija ir žmogiškosios savybės tapo pavyzdžiu jaunajai teisėjų kartai.

Teismo vadovas teisėjai Aldonai Burbienei įteikė Lietuvos Respublikos Prezidento, Teisėjų tarybos pirmininkės Sigitos Rudėnaitės, Klaipėdos apygardos teismo pirmininko Mariaus Dobrovolskio bei savo paties padėkas, taip pat pasveikino su gražiu jubiliejumi ir palinkėjo toliau dalintis savo patirtimi bei žiniomis su aplinkiniais.

Teisėja Aldona Burbienė teismo kolektyvui buvo, yra ir išliks darnaus, darbštaus ir draugiško, noriai žiniomis besidalijančio asmens pavyzdžiu. Teismo kolektyvas linki teisėjai prasmingo laiko sau ir savo artimiesiems!

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
Kontaktai žiniasklaidai:
Skaistė Sadonytė
Plungės apylinkės teismo pirmininko padėjėja
Tel. 8 445 78592, 8 675 62447 
El. p. skaiste.sadonyte@teismas.lt 
https://plunges.teismai.lt

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}